Babcia i Dziadek to osoby bardzo ważne i potrzebne w życiu każdego młodego człowieka. Dzielą z najmłodszymi ich radości i troski, obdarowują dzieci życiową mądrością i doświadczeniem. Wspierają swoje wnuki w dążeniu do zamierzonych celów, są dla nich oparciem i drogowskazem.

 

  Obchodząc Wasze święto chcielibyśmy życzyć Wam dużo zdrowia, pomyślności i radości z obserwowania, jak Wasze wnuki rosną i rozwijają się.

 

  Zachęcamy wszystkich, aby nie szczędzili czasu na wychowanie naszego młodego pokolenia. Niech Wasze doświadczenie i pogoda ducha pozytywnie wpływają na otaczających Was ludzi.

Uskrzydlajcie ich Drodzy Dziadkowie! Odpłacą się Wam najszczerszą miłością :)

Babci i Dziadka, przyznać to trzeba, każdemu dziecku w życiu potrzeba.

Znana to para, bardzo kochana.

Przez wszystkie dzieci jest ukochana.

 

   Dzień Babci i Dziadka w naszym żłobku na stałe wpisany jest w kalendarz imprez i obchodzony jest bardzo szczególnie. Mimo, że za oknem mróz, jest to najcieplejszy dzień w roku, który sprawia wszystkim ogromną radość, wywołuje wzruszenia i uśmiechy na twarzach, powoduje, że małe serduszka dzieci biją szybciej…

Niestety sytuacja pandemiczna, już po raz drugi, nie pozwala na bezpośrednie spotkania z Babciami i Dziadkami naszych milusińskich w żłobku. Maluszki, mimo przeciwności, pieczołowicie już od kilku dni przygotowywały się do tego ważnego święta – z pomocą Pań wykonały prezenty i wypiekały przepyszne muffinki (ich piękny zapach roznosił się po całym budynku).

 Filmiki, tak pięknie zrealizowane przez Pana Krzysztofa Karpierza          (tatę Julii z grupy Gumisiów), stanowią kolejny prezent dla ukochanych      Babć i Dziadków.

 

 W tym roku uroczystość przypadająca na 21 i 22 stycznia wpisuje się w działania związane z obchodami 60 lecia uzyskania praw miejskich przez nasze miasto - Pieszyce. Miejscowość przepięknie położona, gdzie pod Wielką Sową dorastają nasi mali wychowankowie.

Zatem świętować możemy podwójnie!