dzień arbuza w grupie jagódki

 

 

 

"wycieczka" do ZOO

 

zaglądamy do Malinek

 

 

logopedia

 

 

 

rytmika

 

 

 

W deszczu dzieci się nie nudzą :)

 

 

 

Spektakl "Z muzyką wśród zwierząt"

 

W dniu 18 maja br. gościliśmy aktorów z teatru "Blaszany bębenek", którzy w spektaklu "Z muzyką wśród zwierząt" przedstawili historię jaskiniowca zamieszkującego krainę deszczu. Jaskiniowiec podczas swojej wędrówki w poszukiwaniu słońca poznał wesołą, figlarną małpkę, która zamiast pomóc mu - wolała psocić. Na pomoc przyszła sowa twierdząc, że krainę słońca może odnaleźć tylko zwierzę umiejące ładnie śpiewać lub grać na jakimś instrumencie. Główny bohater postanawia nauczyć małpkę grać na gitarze jednak aby ją zdobyć muszą przechytrzyć niebezpiecznego lwa. Dzięki małpce udaje mu się szczęśliwie dokończyć swoją podróż.

Pełne humoru przygody sprawiają, że najmłodsi nauczyli się na czym polega współpraca, dlaczego należy rozwijać swoje talenty i że nie warto się poddawać. 

 

 

Czas... na czas z rodzicami 

 

Żłobek w lipcu jest nieczynny w związku z zaplanowaną przerwą wakacyjną.

To wspaniały okres dla Maluchów, które spędzą ten czas ze swoimi Rodzicami, Babciami, Dziadkami...

Wszystkim Dzieciom, Rodzicom oraz Pracownikom żłobka życzę udanego i bezpiecznego wypoczynku.

Do zobaczenia w sierpniu!

Małgorzata Siwiec - Dyrektor ŻM nr 1 w Pieszycach

 

żółte, czerwone, zielone... okrągłe, podłużne... małe, duże...

 

 

 

Smakowity Dzień Dziecka

 

Na placu zabaw

 

 

LINK DO KONKURSU

Wodne eksperymenty... Jagódek

 

 

 

Przygotowania w przeddzień Święta Matki

 

 

 

Majowe święta

 

 

 

Międzynarodowy Dzień Gofra

 

W przeddzień Międzynarodowego Dnia Gofra w naszym żłobku odbyła się „gofrowa uczta”. Jagódki, Jeżynki i Malinki bacznie przyglądały się przygotowaniom zmierzającym do wyczarowania tego chrupiącego przysmaku. Najważniejszą chwilą była jednak próba ich smaku – wszystkie dzieci zajadały je z apetytem. Był to bardzo smaczny dzień!!! Mniam, mniam!!!

 

Hodowla fasoli

 

Dzieci z grupy Malinki rozpoczęły prawdziwie wiosenne zadanie – założyły hodowlę fasoli.

Do wykonania zadania potrzebowały: słoik, wodę, kawałek gazy opatrunkowej, gumkę recepturkę i oczywiście fasolę.

Z pomocą Pań zakryły słoik gazą, którą przymocowały za pomocą gumki recepturki.

Następnie na gazie położyły fasolkę i do słoika nalały wody pamiętając aby fasola była częściowo zanurzona w wodzie.

Teraz zadaniem dzieci jest obserwowanie hodowli.

 

Dzieci z grupy malinki z zaciekawieniem obserwują wzrastającą fasolę... Podejmują próby nazywania i wskazywania poszczególnych jej części; łodygi, liści, korzeni.

 

 

Wiosna wokół nas...

 

Wiosna powoli zatacza koło wokół nas… Do tego przyczyniają się także Rodzice naszych Maluszków: Pani Aleksandra Wyrozumska przygotowała piękną, kolorową gazetkę ścienną do naszego holu natomiast Pan Łukasz Tracz przekazał bratki, którymi upiększone zostało obejście żłobka.

Bardzo dziękujemy Rodzicom!

wycieczka autokarowa do bielawy

 

31 maja br. Maluszki wraz ze swoimi Paniami udały się autokarem do Bielawy aby przeżyć niezwykłą przygodę w „Dzieciolandii. Fabryce zabawy”.

Dżungla przeszkód w postaci kładek, trampolin, równoważni, zjeżdżalni, tuneli, wałków to swoisty raj dla najmłodszych.

Przejazd autokarem wywołał również niemałe emocje.

Pierwszy Dzień Wiosny

 

Powitanie kolejnej pory roku to doskonała okazja do tego, by uświadomić  dzieciom zmiany zachodzące w przyrodzie. To rozbudzanie w dzieciach wrażliwości na piękno przyrody, stymulowanie rozwoju mowy, wyobraźni, zachęcanie do aktywnej zabawy, a także utrwalanie charakterystycznych cech, tj. słonecznej pogody, cieplejszych dni, śpiew ptaków… Mowa oczywiście o wiośnie, która przede wszystkim dostarcza nam wiele pozytywnej energii.

Dzieci bardzo radośnie powitały Panią Wiosnę, w którą wcieliła się Pani Iwonka. Maluchy uczestnicząc w  barwnym, radosnym korowodzie wręczały napotkanym osobom wiosenne kwiaty.

Powitanie tej pory roku to również okazja do wykonywania ciekawych prac plastycznych.

LINK DO REKRUTACJI ->

sprytne paluszki jeżynek

pożegnanie ze żłobkiem

Julia, Borys i Szymon

Rodzinny Konkurs Świąteczny

 

 

Dzień dinozaura

 

Wujek Franek, ciotka Laura,

zobaczyli dinozaura.

Jak podnieśli krzyk…

to dinozaur znikł…

Taka rymowanka towarzyszyła dzieciom podczas zajęć organizowanych w związku z obchodzonym Dniem Dinozaura. Maluszki oglądały ilustracje oraz figurki dinozaurów, opisywały ich wygląd, malowały farbami sylwety a także "wydobywały" je z lodu. Z lodu??? Ale zimny!!! Brrr...

dzień dziecka

 

 

01 czerwca – Dzień Dziecka – obfitował w wiele przyjemnych chwil… Po śniadanku odwiedziły nas Panie: Burmistrz Miasta i Gminy Pieszyce Dorota Konieczna-Enözel oraz Wioletta Stasieńko – Starszy Administrator ds. Oświaty CUS w Pieszycach, które poczęstowały nas słodkościami.

Później zawitała do naszego żłobku Margolcia – twórczyni autorskich bajeczek - rymowanek.

W przedstawieniu w lekki i przystępny sposób przekazała przesłanie szacunku dla innych, zrozumienia siebie i świata. Dzieci odkryły, jak ważne jest poznanie, tolerancja i szacunek dla naszej planety.

Tematyka ekologii jest bliska Margolci, dlatego też treści ujęte w przedstawieniu skupiły się wokół ochrony środowiska i dbałości o naszą planetę.

 

W poszukiwaniu wiosny...

 

Pogoda coraz bardziej zachęca do spacerów po najbliższej okolicy. Obserwujemy zmiany zachodzące w przyrodzie na wiosnę. Podejmujemy pierwsze próby "ukwiecania" łąki...

 

dzień mamy

 

 

 

dzień czekolady

 

Czekolada nie tylko wyśmienicie smakuje, ale także poprawia nam humor o czym mogliśmy się przekonać podczas zajęć przeprowadzonych przez nasze Panie w dniu 12 kwietnia. W dniu, w którym obchodzony jest Dzień Czekolady.

 

Uaktywniliśmy nasze zmysły: zapachu, dotyku… ale jednak „wygrał” ZMYSŁ SMAKU! Mmmm… pychotka!

 

Dzień motyla

 

14 marca obchodziliśmy Dzień Motyla.

Oglądaliśmy ilustracje przedstawiające te piękne i pożyteczne owady, które zaczynają się pojawiać w naszych ogrodach i na łąkach... a następnie kolorowaliśmy ich sylwety.

Zaglądamy do Jeżynek

 

 

Festyn rodzinny

 

 

dzień ojca

 

Chociaż czasem płaczę, nudzę,
Chociaż zupki nie chcę jeść,
Ty mnie kochasz zawsze, Tato,
za to Tobie dzisiaj cześć!
Spełnienia marzeń Tatusiu!

 

Festyn Rodzinny' 2023

 

W dniu 06 czerwca br. w żłobku został zorganizowany Festyn Rodzinny’ 2023. Wszystkie działania organizatorów miały na celu umożliwienie dzieciom i ich rodzicom skorzystania z przygotowanej oferty (udział w zabawach zaproponowanych przez animatorki, stanowiska edukacyjno-zabawowe przygotowane przez pracowników żłobka: jeździki, budowle z klocków, malowanie farbami na folii, fotoramka).

 

Głównym celami tej imprezy było umożliwienie wzajemnego poznania się (integracja dzieci, rodziców i pracowników żłobka, nawiązanie szerszego porozumienia z rodzinami dzieci), zachęcanie dorosłych do podejmowania wspólnych działań na rzecz dzieci, kształtowanie u dzieci umiejętności spędzania wolnego czasu z całą rodziną, zacieśnianie więzi emocjonalnej między rodzicami a dziećmi, wspólne przeżywanie uroczystości, propagowanie zdrowego stylu życia (możliwości uczestnictwa w różnych formach aktywności ruchowej, promowanie zdrowego, bezpiecznego i aktywnego spędzania wolnego czasu w gronie rodzinnym, rozwijanie postaw i zachowań prozdrowotnych, pokazanie możliwości uczestniczenia w edukacji poprzez zabawę), integracja ze środowiskiem lokalnym oraz zorganizowanie lokalnej społeczności atrakcyjnej formy spędzania czasu wolnego.

 

Animatorzy podczas całej uroczystości umilali nam czas wspaniałymi zabawami. Nie zabrakło też przyjemności dla naszych brzuszków: można było skosztować wspaniałych słodkości oraz schrupać kiełbaskę.

 

Swoją obecnością podczas imprezy zaszczyciła nas Pani Burmistrz – Dorota Konieczna-Enözel oraz Pani Wioletta Stasieńko.

 

Dziękuję wszystkim Pracownikom żłobka oraz Radzie Rodziców i wszystkim Rodzicom za ogromne zaangażowanie w przygotowanie tej imprezy a także za wsparcie finansowe ze środków Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych/ Przeciwdziałania Narkomanii.

 

Dziękuję również Dzieciom i Rodzicom za miłe gesty i słowa podsumowujące naszą całoroczną pracę.

 

Małgorzata Siwiec- Dyrektor ŻM nr 1 w Pieszycach

 

Pssst!... Najstarsza grupa ustawia się do zdjęcia...

 

 

 

Jagódki przygotowują się do swoich pierwszych WAKACJI!!!

 

 

 

Zdobywamy kolejne umiejętności

 

Dzieci pod czujnym okiem swoich Pań nabywają kolejną umiejętność - cięcia nożyczkami

 

Sól, mąka, woda i... szczypta kurkumy

 

Wspólna zabawa Malinek, które podczas zajęć samodzielnie wykonały masę solną, dała dużo satysfakcji. Przy okazji Maluchy nauczyły się, że są w stanie stworzyć coś własnoręcznie. Już sama możliwość ugniatania masy plastycznej wydała się być dla dzieci wystarczająco atrakcyjną zabawą, do tego doszło rozwałkowywanie ciasta, wykrawanie kształtów oraz ozdabianie ich.

 

Malinki baraszkują

 

 

Czary Mary z figur geometrycznych

 

 

To już rok w żłobku

 

Większość Jagódek swoją przygodę ze żłobkiem rozpoczęło 1 września ubiegłego roku. W tym czasie zdobyły szereg nowych umiejętności. Nam - dorosłym wydają się one oczywiste ale dla Maluszków stanowią nie lada wyzwanie. Spójrzmy zatem...

 

Konkurs na nazwę i logo Żłobka Miejskiego

 

 

Rozstrzygnięcie Rodzinnego Konkursu Świątecznego

 

 

Życzenia świąteczne

 

Szanowni Państwo – Rodzice
Serdeczne życzenia radości i siły płynącej
z istoty Świąt Wielkanocnych,
by uśmiech i wiosenny optymizm
towarzyszyły Państwu każdego dnia.
Wszystkiego najlepszego życzą:
Dyrektor oraz Pracownicy
Żłobka Miejskiego nr 1 w Pieszycach

 

 

Zaglądamy do jagódek

 

 

zaglądamy do malinek

zabawy z kocem

Wielką radość naszym dzieciom sprawili Dziadkowie, którzy bardzo licznie przybyli na uroczystości z okazji Ich święta. Wnuczki i Wnukowie w króciutkich programach artystycznych wyrazili swoją miłość do Babć i Dziadków a następnie wspólnie z Nimi uczestniczyli w zabawach i zajęciach zorganizowanych przez pracowników żłobka. Uroczystość w najmłodszej grupie żłobkowej zaszczyciły swoją obecnością nasza Pani Burmistrz Dorota Konieczna – Enözel  oraz p. Wioletta Stasieńko.

Czas spędzony w żłobku, w obecności Dziadków, na długo pozostanie w pamięci wszystkich dorosłych i dzieci.

Rodzicom dziękujemy za przygotowanie słodkiego poczęstunku.

 

Miękki, cieplutki, kolorowy, polarowy… zapewne można znaleźć jeszcze wiele przymiotników określających KOC.

 

Zabawy z kocem wydają się być pospolite, ale te niepozorne ćwiczenia niosą za sobą wiele korzyści. Najważniejsza z nich to wesoły czas spędzony z koleżankami i kolegami w żłobku. Do tego dochodzi rozwój ruchowy, wysiłek no i… trzeba trochę czasem pogłówkować… bo zabawy odbywają się: przed, pod, nad, za, obok KOCA.

 

rodzinny konkurs świąteczny

zimowe harce

AKTUALNOŚCI 2022 / 2023

 Nasze najmłodsze SZKRABY rozpoczynają swoją przygodę ze żłobkiem. Cieszymy się, że jesteście wśród nas...

pierwsze urodziny MAI

TRZECIE urodziny IGUSI

Drugie urodziny Zosi

Trzecie urodziny Kazia

ZAGLĄDAMY DO Jagódek

Dzielna Maja idzie do przedszkola

zabawa karnawałowa

 

jagódkowy tor przeszkód

Zabawy usprawniające motorykę małą

 

Tworzenie masy z rozmaitych produktów spożywczych to niebywała frajda… Gęsty kisiel i dodawanie do niego płatków, kakao, kaszy… zmiana kolorów i konsystencji to wspaniałe zajęcie dla maluchów!

Karnawał Malinki

Dzień kota

 

17 lutego obchodziliśmy w naszym żłobku DZIEŃ KOTA. To właśnie kotki tego dnia były głównymi bohaterami zajęć. Wspólną zabawę rozpoczęliśmy od rozmowy na temat kotów, obejrzeliśmy zdjęcia przedstawiające koty i ich zachowanie. Wiele radości naszym maluchom sprawiły zabawy ruchowe naśladujące koty, kolorowanie ich sylwet oraz pozowanie do zdjęć w kocich maskach. To był dzień pełen wrażeń.

 

karnawał jagódki

bal karnawałowy

Sto lat dla babć i dziadków

Rekrutacja na rok szkolny 2023/2024

fajerwerkami witamy nowy rok

Jedzie pociąg z daleka ...

Jestem sobie mały Miś,

 

bawię się w żłobeczku dziś.

 

Mam dwa uszka do słuchania,

 

rączki dwie do pomagania,

 

buźkę co mówi cichutko,

 

nóżki, co chodzą wolniutko.

 

Teraz dotknę kolan dwóch,

 

Taki jestem Misiu zuch!

 

25 Listopada Dzień Pluszowego Misia

 Świąteczne Przygotowania 

Małe "wielkie" Przyjaźnie

sprytne rączki i nóżki malinek 

DZIEŃ POSTACI Z BAJEK

To juz nasza tradycja
Corocznie wychodzimy na krótki spacerek na pobliski cmentarz.

19 grudnia gościliśmy aktorów teatru "Blaszany bębenek", którzy przedstawili nam świąteczną wersję spektaklu „Skarb to nie tylko złoto”. Dwójka elfów na polecenie Świętego Mikołaja wyruszyła do lasu, aby odnaleźć gwiazdkę, która straciła swoją moc i spadła na ziemię, a bez której nie mogą odbyć się Święta Bożego Narodzenia. Okazało się, że czekały ich tam zabawne, czasem niebezpieczne ale pouczające przygody. Z pomocą dzieci udało im się szczęśliwie zakończyć swoją podróż. Spektakl przybliżył naszym Maluszkom czym jest prawdziwa przyjaźń, dlaczego należy słuchać starszych od siebie osób oraz że od prezentów ważniejszy jest klimat świąt i możliwość wspólnego spędzania czasu.

 

„Przepraszam, proszę i bardzo dziękuję,tych słów na co dzień używać spróbuję.Taką obietnicę wam dzisiaj składa,uśmiechniętych pieszyckich dzieci gromada.

Każdy u nas w żłobku, chłopiec czy dziewczynka,wie, że najważniejsza jest uśmiechnięta minka.Żeby się uśmiechać, dostawać pochwały,trzeba być dla innych miłym, najlepiej przez dzień cały.

Starały się więc dzieciaki, wyczyn to nie byle jaki!Z uśmiechami wciąż chodziły, dzielnie sobie dziś radziły.Piękną pracę wykonały, same serca przyklejały,szary papier ozdabiały i zabawy dużo miały.

Jak to zwykle w świecie bywa, gdy zabawa się skończyła,sporo śmieci nam zostało, dzieciom się nie podobało.Każdy starał się pomagał, żeby sprzątnąć ten bałagan.Gdy już wszystko uprzątnęli i dziękuję powiedzieli,każdy serce piękne dostał i najmilszym dzieckiem został.

Nauczyli się dziś chłopcy, nauczyły się dziewczętasłów przepraszam i dziękuję używać nie tylko od święta.W naszym żłobku nie ma więcej złości,bo od dziś każdy dzień będzie Dniem Życzliwości!”

 

Jeżynki baraszkują w sali zabaw

dzień kobiet

 

Marzec, marzec pięknie się wystroił

Teraz, teraz razem z dziećmi stoi

I gromadkę uśmiechniętą pyta: 

Jakie dzisiaj święto?

 

Zapamiętaj sobie

Dzisiaj jest „Dzień Kobiet”!

 

8 marca mali i duzi Panowie pamiętali o marcowym święcie. Dziękujemy za cudowne życzenia, laurki i słodkości.

 

 

Walentynki

 

Walentynki to szczególny dzień.

To dzień, w którym okazujemy sobie uczucia w rozmaity sposób.

W żłobku tryumfował kolor czerwony. Dzieci uczestniczyły w wielu wspaniałych zabawach, który sprawiły im wiele frajdy.

 

w poszukiwaniu świątecznej gwiazdki

wesołe zabawy u jagódek

21 Listopada - Dzień życzliwości 

W grudniu w naszym żłobku zorganizowano Rodzinny Konkurs Świąteczny - dzieci wraz ze swoimi bliskimi wykonały prace, które wyeksponowano w holu żłobka. Po odbytym głosowaniu zostały przyznane dyplomy dla wszystkich dzieci biorących udział w ww. konkursie.

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział i gratulujemy!

 

W związku ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia nasze Maluszki pod czujnym okiem Pań przygotowywały pierniki. Zajęcia te sprawiły małym cukiernikom wiele radości - z zapałem wałkowały ciasto i wykrawały pierniczki. Nie mogły doczekać się momentu, kiedy pierniki upieką się i będzie można je… zjeść.

 

Zapach świąt roznosił się po całym żłobku…

 

Ojej, cóż za zapach!

Cynamon, goździki,

coś mi się wydaje,

że ktoś tu piekł pierniki.

Rumiane, pachnące,

pięknie przystrojone,

zapewne szybko

zostaną zjedzone.

 

przedświąteczne wypieki

 

 

Święty Mikołaj, który zawitał do naszego żłobka spisał się na medal. Jego przyjazna postać o magicznej mocy i prezenty pełne niespodzianek, przekonały małych uczestników do wspólnych zabaw mikołajkowych, które to wprowadziły nas w aurę świątecznego nastroju… Mikołaj obiecał, że wróci w przyszłym roku do wszystkich grzecznych dzieci.

MIKOŁAJU, DZIĘKUJEMY ZA PREZENTY!!!

 

Zabawy w sali zabaw należą do naszych ulubionych. Sami popatrzcie!

 

11 listopada obchodzimy Narodowe Święto Niepodległości - z tej okazji w grupie Jagódek, Jeżynek i Malinek odbyły się zajęcia i zabawy, dzięki którym dzieci mogły poznać symbole narodowe naszego kraju. Maluszki z niewielką pomocą Pań wykonały narodowe flagi, a potem wysłuchały hymnu. Odbyły też spacer pod pieszycki pomnik.
Staramy się przekazać dzieciom nutkę patriotyzmu, przywiązania do Ojczyzny, do ziemi rodzinnej, a także szacunek dla polskich symboli.

 

WYJŚCIE NA CMENTARZ

NARODOWE ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI 

 jagódki w sali zabaw

Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek to święto, które przypada 5 listopada, w rocznicę urodzin Walta Disney’a. Jest to wspaniała inicjatywa zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Święto niesie za sobą nie tylko chęć docenienia bajek i ich twórców, ale i wartości edukacyjne. To dobra okazja, by zachęcić najmłodszych do czytania bajek, a co za tym idzie rozwijania wyobraźni, pamięci, zdobywania wiedzy na różne tematy, poznawania nowych słów czy kształtowania właściwych postaw moralnych.

Nasze Maluszki z zapartym tchem wykonywały prace plastyczne...

Jesień zapukała w okno do dzieci:

Halo, hej Maluszki jak leci ?

JESIENNNE PRACE PLASTYCZNE

Dzień poczty polskiej 

Wycieczka do WARZYWNIAKA

 
Dotrzymują nam towarzystwa…

Uczą nas różnych rzeczy…

Są dobre dla naszego zdrowia…

Są niesamowite…

Rozśmieszają nas…

 

To wszystko o zwierzętach… które 04 października obchodziły swoje święto. W tym dniu poznawaliśmy różne zwierzęta nie tylko te domowe, ale i dziko żyjące.

W dniu 11 października dzieci z grupy Malinki odbyły krótką wycieczkę na pocztę. Poznały logo poczty oraz oglądały różne pomieszczenia od zaplecza. Mogły sprawdzić jak ciężka jest torba listonosza i co oprócz listów doręcza do adresata. Każde dziecko mogło przybić pieczątkę z datą jaką przybija się na przesyłkach. Wizyta na poczcie była również dobrą okazją do utrwalenia nawyku kulturalnego zachowania się w miejscu publicznym.

Dziękujemy Pracownikom poczty za poświęcony czas.

Światowy Dzień Zwierząt

Wycieczka na pocztę

Zaglądamy do jagódek 

06 października Maluszki z grupy MALINKI wybrały się na wycieczkę do pobliskiego sklepu warzywnego aby zobaczyć rozmaite warzywa i owoce wyeksponowane do sprzedaży. Była to również okazja do utrwalenia ich nazw, określania kształtu, koloru i wielkości.

30 września obchodziliśmy w żłobku - święto wszystkich chłopców. Nasi Milusińscy, wspólnie ze swoimi koleżankami, uczestniczyli w wielu wesołych zabawach. Każdy chłopczyk otrzymał pamiątkowy DYPLOM

Dzień chłopaka

A kuku...

Zabawy w chowanego u Malinek

mikołajki

 

Jesienne malowanki

 

 Nasi Milusińscy - 19 czerwca br. podczas Dni Pieszyc zorganizowanych w ramach obchodów 60-lecia nadania Pieszycom praw miejskich zaprezentowali zebranym    "Taniec Laleczek" w choreografii Lilii Iwanowej

28 września świętowaliśmyy Dzień Jabłka. W tym dniu mieliśmy okazję poznawać jabłka naszymi zmysłami: próbowaliśmy, wąchaliśmy, oglądaliśmy oraz dotykaliśmy je. Nasze Panie pokazywały różne odmiany jabłek.         A teraz czas na spacer do sadu... być może usłyszymy spadające jabłuszko, które trąca gałązki, listki i upada na trawkę...

Co słychać u Jeżynek?

Światowy Dzień Jabłka

Pracownicy Żłobka Miejskiego nr 1 w Pieszycach w ramach wydarzeń związanych z obchodami 60-tej rocznicy nadania praw miejskich miastu Pieszyce zorganizowali stoisko podczas Miejskiego Dnia Dziecka, który odbył się 10 czerwca br w Parku Miejskim.

Wśród zaproponowanych atrakcji odbyło się malowanie twarzy, szereg zabaw

manipulacyjnych dla najmłodszych oraz rozdawano wszystkim dzieciom mini pamiątki z nazwą naszego żłobka.

 Jedną z niecodziennych atrakcji w naszym żłobku była wycieczka autokarowa do Dzierżoniowa do „Kulki – Kreatywnego Centrum Zabawy”. Dzieci z grupy Gumisiów i Malinek miały możliwość odbyć (być może) pierwszą podróż autokarem a następnie doskonalić swą sprawność ruchową podczas korzystania z różnych urządzeń: dmuchańców, labiryntów, trampolin, basenów z kulkami czy tuneli.

Radości było co niemara…

WYCIECZKA DO KULKI 

DNI PIESZYC

CZYTAJ WIĘCEJ ...

Zakończenie roku żłobkowego

POSZUKIWACZE  ZAGINIONYCH SKARBÓW

 MALI KONSTRUKTORZY

 Miejski Dzień Dziecka

Zajęcia na niepogodę... 

Wakacyjne zabawy z chustą

Czerwcowe zabawy

ZAKOŃCZENIE ROKU

DZIEŃ DZIECKA i wesołe zabawy

drugie urodzinki Lenki

TRZECIE URODZINY FRANIA

PIERWSZE URODZINY JULII

Drugie urodziny Zosi

Trzecie urodziny HANI